Переваги для лікарів

НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ВЕДЕННІ ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ ЛІКАРЯМИ:

Унікальна система моніторингу здоров'я дитини для раннього виявлення захворювань, діагностики та спостереження за лікуванням

Мобільні додатки Guarders® Baby Pass® і Guarders® Baby Pass® Prо розроблені для збору, зберігання і швидкої передачі лікарю найважливішої інформації про розвиток і здоров'я малюка

Guarders® MiniLab® – інноваційний комплект для скринінгу сечі

Моніторинг здоров’я маленького пацієнта 24/7, З БУДЬ ЯКОЇ ТОЧКИ СВІТУ.

Лікар може:

  • вести прийом пацієнта та здійснити Check Up малюка дистанційно;
  • завжди мати під рукою основну і важливу інформацію про пацієнта;
  • контролювати динаміку фізичного розвитку пацієнта, дотримання дитиною режиму харчування, вакцинації та сну;
  • отримувати інформацію щодо стану здоров'я дитини до її візиту;
  • сканувати та зберігати результати аналізу сечі, або отримувати їх від батьків

Безперервне навчання лікарів

Потреби в сфері охорони здоров'я розвиваються безперервно, саме тому інновації є життєво необхідними. Guarders® приймає постійну активну участь в щорічних регіональних та міжнародних науково-практичних конференція та семінарах. Українські педіатри та їх міжнародні колеги мають можливість ознайомитись з доповідями провідних Європейських спікерів, прийняти участь в дискусіях, майстер-класах та тренінгах. З великим захопленням лікарі - учасники заходів кожен раз знайомляться з проектом Guarders®.

Item 1 of 3
Item 1 of 3

Світ все активніше рухається в напрямку розвитку інновацій, і Швейцарська компанія Palma Group S.A. рада ділитися з усіма країнами світу власним досвідом у цьому напрямку.

Europaediatrics - це головний науковий захід Європейської педіатричної асоціації і Союзу національних європейських педіатричних товариств і асоціацій (EPA-UNEPSA). Захід проводиться раз на два роки для всіх педіатрів загального профілю і різних педіатричних спеціальностей в Європі.

Інноваційна система Guarders® викликала колосальний інтерес у фахівців різних країн, які висловили своє бажання співпрацювати і впроваджувати практичний досвід використання Guarders® в своїх клініках. Жвава дискусія спостерігалась між колегами, в країнах яких вже використовується система, вони з натхненням ділилися власним досвідом ефективності Guarders® в профілактиці захворювань дитячого віку.

На 25-му Національному конгресі амбулаторної педіатрії, який відбувся в м. Марсель, (Франція) активно обговорювалася важливість співпраці між приватними лікарями, державою та науковою спільнотою у напрямку запобігання захворюваності дітей раннього віку за рахунок впровадження інновацій.

Відтепер і приватні лікарі Франції мають змогу працювати з інноваційною системою Guarders®. Слід зазначити, що лікарі Франції мають великий досвід у використанні різних мобільних додатків пов’язаних зі здоров’ям дітей, і їх висока оцінка та визнання безперечної зручності мобільних додатків для батьків Guarders® Baby Pass® та лікарів Guarders® Baby Pass® Pro® є для нас неоціненною нагородою. Під час активної дискусії французькі лікарі зазначали, що система Guarders® - це вирішення проблем невчасної діагностики та ефективності взаємодії «лікар-батьки дитини».

Item 1 of 3
Item 1 of 3

CPhI Worldwide - це місце для мережі та створення вигідних фармакологічних рішень з усього світу. Всього за 3 дні під одним дахом CPhI об’єднується понад 45 000 відвідувачів та 2500 міжнародних експонентів з 153 країн світу, які мають змогу брати участь в 150 семінарах. Проект Guarders® не залишається осторонь такої події. Керівники основних напрямків проекту Guarders® щорічно проводять ділові зустрічі з партнерами різних країн світу та беруть участь в роботі семінарів присвячених інноваціям в фармацевтичній індустрії.

Guarders® - ми працюємо для виконання нашої місії - запобігати хворобам і оптимізувати здоров'я і благополуччя дитини і сім'ї.

Guarders® – нова якість педіатричної допомоги!

Відео - доповіді лікарів

Безкоштовна консультація педіатра +38 050 395 44 58